Kontaktinis telefonas visą parą

Naudinga informacija, straipsniai, patarimai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau

Ar pametus namų raktus, būtina keisti spyną?

Pamesti namų raktus – itin nemaloni situacija. Daugelis tokioje padėtyje atsiradusių žmonių ima kvestionuoti savo namų bei turto saugumą bei svarsto, ar spynos keitimas yra būtinas.

Skaityti daugiau

Ką daryti pamiršus seifo kombinaciją?

Seifai – puiki priemonė apsaugoti Jums svarbius daiktus. Tačiau pasitaiko itin nemaloni situacija, kai į jį negali patekti ne tik nepageidautini asmenys, bet ir Jūs pats: užmirštas kodas.

Skaityti daugiau

Kodėl naudinga remontuoti spyną?

Durų spynos dėl tam tikrų priežasčių gali įgyti įvairiausių trūkumų: tiek akivaizdžių, tiek sunkiai pastebimų. Susidarius tokiai situacijai, yra itin svarbu tinkamai sureaguoti – juk problema gali būti kur kas rimtesnė, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Skaityti daugiau
  • «
  • 1
  • »

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą