Kontaktinis telefonas visą parą
Skubus avarinis automobilių atrakinimas
8 604 64644 Visą parą Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione
Reikia
skubios pagalbos
ar konsultacijos?
Paskambinsime
per 15 min.

Avarinis automobilių atidarymas, atrakinimas
Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione visą parą

Pakliuvus į situaciją, kuomet nebepavyksta atrakinti savo automobilio, motociklo ar mopedo, daugelį apima lengva panika ir šokas – ką reikės daryti toliau? Kai kurie šiuo atveju imasi grubių veiksmų, bandydami atplėšti duris, bagažinę ar daužti langus, tačiau net neverta priminti, jog visai tai kenkia Jūsų transporto priemonei. Tad verčiau nusiraminti – šiuo atveju gali padėti avarinis automobilio atrakinimas Klaipėdoje ir jos regione.

Galime padėti, kai:

- Raktai užsirakino automobilyje;
- Neberandate transporto priemonės raktų;
- Raktas įstrigo/nulūžo spynelėje;
- Automobilis tinkamai nebeužsirakina;
- Buvo pažeista transporto priemonės spyna;
- Raktas yra pamestas, ar buvo pavogtas.

Tad jeigu susidūrėte su šiomis ar panašiomis problemomis, galite būti tikri – mūsų kvalifikuoti ir visuomet nepriekaištingai dirbantys meistrai Jums pagelbės! Nesvarbu, kas nutiko - tiesiog praradote raktą ar sugedo, o gal buvo pažeista spyna, įgudę meistrai atrakins Jūsų transporto priemonę. Dirbame greitai ir saugiai – spyną atrakiname nepažeisdami transporto priemonės durų ar aplink užraktą esančio paviršiaus.

Avarinis automobilio atrakinimas

Atvykstame į reikiamą vietą Klaipėdos mieste bet kuriuo paros metu su savo profesionalia įranga ir atrakiname visų tipų automobilius, sunkvežimius, motociklus, mopedus ir kitas transporto priemones.

Avarinio automobilio atrakinimo kaina priklauso nuo konkrečios situacijos, tačiau savo klientams visuomet stengiamės pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Saugus avarinis automobilio atidarymas

Rūpinamės savo klientų saugumu, todėl, siekdami užkirsti kelią neteisėtam transporto priemonės pasisavinimui, atrakiname duris tik asmenims, galintiems pateikti asmens dokumentą ir/arba nuosavybės įrodymų.

Automobilio raktų gamyba

Atvykę į vietą, įvertiname situaciją ir nedelsiant imamės veiksmų. Suteikiame konsultacijas, o taip pat galime išmontuoti ir pataisyti automobilio užvedimo spynelę bei pagaminti naujus raktus.

Kodėl verta rinktis mus?

- Dirbame visą parą;
- Efektyviai sprendžiame Jūsų problemas;
- Didžiuojamės profesionalia ir patyrusia komanda;
- Siūlome sąžiningas kainas.

Tad jeigu Jums reikalingas avarinis automobilio atrakinimas Klaipėdoje ar Klaipėdos regione – susisiekite su mumis ir netrukus suteiksime reikiamą pagalbą! Numerį pravartu išsisaugoti iš anksto – stresinėse situacijose paprasčiausius sprendimus dažnai pamirštame, tad jausitės kur kas saugiau, jei žinosite, kad Raktininko kontaktai visuomet po ranka!

Dirbame
visą parą
Greitai
reaguojame
Garantuojame
kokybę
Mus rekomenduoja!
Klientų atsiliepimai

Klientai lieka patenkinti
ir rekomenduoja paslaugas kitiems

Greitai issprende problemine situacija. Aciu!

Valdas

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau