Kontaktinis telefonas visą parą
Automobilių raktų gamyba, programavimas
8 604 64644 Visą parą Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione
Reikia
skubios pagalbos
ar konsultacijos?
Paskambinsime
per 15 min.

Automobilių raktų gamyba ir programavimas
Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione visą parą

Pametus ar sugadinus automobilio raktus, nepavyksta išvengti nemalonumų – ypač tuomet, jeigu transporto priemonė yra reikalinga čia ir dabar. Visgi, šiuo atveju gali padėti automobilių raktų gamyba Klaipėdoje ir šio miesto regione – tai dar viena mūsų paslauga, teikiama Jums patekus į keblią situaciją, todėl nerimauti – neverta. Mums rūpi mūsų klientų gerovė - dirbame 24 valandas per parą, esame patikimi ir profesionalūs savo darbo srityje bei siūlome didelį paslaugų pasirinkimą.

Mes galime padėti, jei Jums reikalinga bet kuri iš šių paslaugų:

- Automobilių raktų gamyba;
- Raktų programavimas;
- Motociklų raktų gamyba;
- Automobilio raktų gamyba su "Keyless Go" sistema;
- Raktų su imobilizatoriumi gamyba ir programavimas;
- Karališkojo rakto sistemos servisas, surinkimas.

Ką daryti, jei nepavyksta patekti į automobilį?

Dažniausiai tik išsiruošę į kelionę pastebime, jog nebeturime automobilio raktų – jei jų rasti niekaip nepavyksta, o atsarginės kopijos taip pat nėra, svarbu nepriiminėti skubotų sprendimų ir laiku kreiptis į specialistus. Avarinis atidarymas Klaipėdoje užtikrins, jog be papildomų nuostolių greitu metu ir vėl galėtumėte naudotis savo transporto priemone.

Pastebėję, kad automobilis sunkiau užsirakina, atsirado spynelės defektų ar kitų sunerimti verčiančių veiksnių, verčiau jų neignoruokite. Tai gali būti ir įsilaužimo žymės, tad pasikonsultavę su specialistais, ir, jei reikės, pakeitę automobilio raktus, galėsite jaustis kur kas saugiau.

Galime padėti ir tuomet, kai raktas įstringa ar nulūžta spynelėje – tokiais atvejais taip pat reikalingi specialūs įrankiai, todėl verčiau šių darbų neatlikinėti patiems ir problemų sprendimą patikėti patyrusiems meistrams.

Raktų gamybos procesas

Jums pametus automobilio raktus, pagaminame naujus pagal Jūsų automobilio spyną. Taip pat pakeičiame spynų kodus – taip užtikriname saugumą. Dirbdami naudojame pažangią ir modernią automobilinių raktų gamybos įrangą, todėl automobilinių raktų gamybos procesas – sklandus ir garantuojantis puikų rezultatą.

Atsarginių automobilių raktų gamyba

Atsarginiai automobilio raktai – vienas iš paprasčiausių būdų užsitikrinti ramybę, tad jeigu iki šiol nepasidarėte papildomos kopijos, neturėtumėte laukti kritinės situacijos, kuomet patys nebegalėsite patekti į transporto priemonę. Prireikus atsarginių automobilio raktelių, greitai pagaminame kokybiškus, naujus automobilinius raktus pagal Jūsų rakto pavyzdį arba kodą.

Automobilių raktų gamyba ir programavimas

Mūsų paslaugos neapsiriboja tik raktų gamyba Klaipėdoje – taip pat galime būti naudingi ir tuomet, kai reikia:

- Atjungti signalizaciją;
- Prie automobilio pririšti imobilizatorių, čipą ar transpoderį;
- Atlikti kitus programavimo darbus.

Tad jeigu Jus domina raktų gamyba, programavimas ar kitos mūsų teikiamos paslaugos – susisiekite ir drauge surasime išeitį net ir pačios kebliausios situacijos!

Dirbame
visą parą
Greitai
reaguojame
Garantuojame
kokybę
Mus rekomenduoja!
Klientų atsiliepimai

Klientai lieka patenkinti
ir rekomenduoja paslaugas kitiems

Greitai issprende problemine situacija. Aciu!

Valdas

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau