Kontaktinis telefonas visą parą
Automobilių spynų remontas, keitimas
8 604 64644 Visą parą Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione
Reikia
skubios pagalbos
ar konsultacijos?
Paskambinsime
per 15 min.

Automobilių spynų remontas
Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione visą parą

Tinkamai veikiančios ir kokybiškos automobilio spynos ne tik užtikrina patogumą ir galimybę visapusiškai naudotis transporto priemone – tai bene svarbiausias žingsnis siekiant apsisaugoti nuo vagystės. Visgi, laikui bėgant šie mechanizmai gali sugesti – tokiais atvejais reikalingas automobilių spynų remontas, kurį gali atlikti patyrusi mūsų komanda.

Mes galime Jums padėti, kai:

- Neatsirakina automobilio durys;
- Transporto priemonės durų raktas užstrigo arba įstrigo;
- Automobilio raktas yra sugadintas;
- Neveikia užvedimo mechanizmas;
- Reikalingas automobilio bagažinės spynos remontas;
- Dėl kitų priežasčių negalite atrakinti savo automobilio.

Priklausomai nuo situacijos, galime pakeisti, suremontuoti ar įmontuoti naują automobilio durelių, užvedimo ar bagažinės spynelę. 

Automobilių spynų remontas ir pagalba bet kuriuo metu

Automobilinių spynų remontas Klaipėdoje ir šio miesto regione atliekamas visą parą, tad jeigu skubiai prireikė meistrų komandos – galite kreiptis bet kuriuo Jums patogiu metu. Atvykę į vietą, įvertinsime Jūsų situaciją ir rekomenduosime greičiausią ir saugiausią automobilio spynelės tvarkymo būdą. Jei bus galimybė, spyną suremontuosime, o kitais atvejais pasiūlysime ją pakeisti ir taip pat galėsime atlikti šį darbą.

Dažniausios priežastys, kada reikalingas automobilinių spynų remontas

Priežasčių, kodėl tinkamai nebeveikia automobilio spynos, gali būti pačių įvairiausių. Tarp dažniausiai pasitaikančių situacijų, dažniausiai minimos šios:

- Spynelės nusidėvi ar surūdija;
- Spyna buvo nekokybiška;
- Temperatūrų pokyčiai;
- Netinkama priežiūra;
- Bandymas įsilaužti.

Automobilių užraktai yra pakankamai sudėtingi mechanizmai, todėl sunku iš anksto nuspėti, kurioje vietoje gali atsirasti gedimas. Visgi, šiuo atveju svarbu ne tik nustatyti problemos priežastį, bet ir laiku imtis atitinkamų veiksmų – jei į profesionalus kreipsitės vos tik pastebėję pirmuosius nerimą keliančius pokyčius, pavyks išvengti avarinių situacijų. Tad jeigu pastebėsite, kad automobilio spyna užsirakina sunkiau, šiek tiek stringa ar sukelia kitokių nepatogumų, atminkite, jog tai – pirmieji ženklai, jog Jums bus reikalingas automobilių spynų remontas Klaipėdoje ar kituose miestuose.

Kai kuriais atvejais situaciją gali išgelbėti ir turimas atsarginis automobilio raktas, todėl vertėtų pasirūpinti jo kopija. O jei kyla daugiau klausimų, kaip padidinti transporto priemonės saugumą ar pašalinti spynos problemas – susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilio spynos remontas būtų greitas ir kokybiškas!

Dirbame
visą parą
Greitai
reaguojame
Garantuojame
kokybę
Mus rekomenduoja!
Klientų atsiliepimai

Klientai lieka patenkinti
ir rekomenduoja paslaugas kitiems

Greitai issprende problemine situacija. Aciu!

Valdas

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau