Kontaktinis telefonas visą parą
Spynų keitimas, remontas, montavimas
8 604 64644 Visą parą Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione
Reikia
skubios pagalbos
ar konsultacijos?
Paskambinsime
per 15 min.

Spynų keitimas, remontas, montavimas
Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione visą parą

Užsitrenkusios durų ar automobilio durys, spynoje įstrigęs ar nulūžęs raktas – tai dažniausiai pasitaikančios situacijos, kuomet būtinas skubus spynos keitimas, remontas ar montavimas. Tokiais atvejais vis dar dažnai nusprendžiama pasikliauti savo ar kaimyno įgūdžiais, tačiau jei norisi patekti į reikiamą vietą greičiau ir sklandžiau, verčiau kviesti šios srities specialistus.

Avarinis atidarymas meistrai greitai ir profesionaliai atrakins, suremontuos ar pakeis Jums rūpesčių sukėlusią spyną – nesvarbu, ar tai namų durų, garažo, seifo, ar automobilio spyna. Mūsų paslauga, spynų remontas, montavimas ir keitimas, Klaipėdoje ir šio miesto regione vykdoma visą parą, tad nepriklausomai nuo to, kurią valandą Jus ištiko bėda – mes visuomet pasiruošę Jums padėti!

Galime atrakinti visų tipų spynas

Keičiame ir remontuojame įvairių tipų spynas, tad jeigu turite problemų su automobilio, garažo, namų, sodo namelių ar bet kokiomis kitomis durimis, lengvai visas jas išspręsime. Taip pat teikiame ir šias paslaugas:

- Perkoduojame spynas, pasikeitus raktams;
- Atliekame spynų montavimo darbus;
- Restauruojame cilindrus.

Suteikiame ilgalaikes garantijas

Keisdami ar remontuodami susidėvėjusias bei sugedusias spynas, naudojame šiuolaikišką, modernią įrangą, užtikrinančią aukščiausią atliekamų darbų kokybę. Todėl galime užtikrinti, kad spynų keitimas, remontas bus greitas ir saugus. Papildomai sustipriname spynas, taip jas maksimaliai apsaugodami nuo įsilaužimo galimybės, tad po mūsų meistrų apsilankymo galėsite jaustis kur kas saugiau.

Teikiame konsultacijas spynų kokybės klausimais

Rakindami durų ar automobilio spynas kartais pastebime nedidelius pokyčius, tačiau dažniausiai juos ignoruojame. Visgi, pirmieji pastebėti pokyčiai gali padėti išvengti avarinių situacijų, kuomet durų visiškai nepavyksta atrakinti, tad jeigu durys jau kurį laiką rakinasi sunkiau, vertėtų pasikonsultuoti su meistrais. Mūsų komanda mielai įvertins Jūsų situaciją, parekomenduos kokybišką ir saugią spyną, o jei reikės, galės atlikti ir visus montavimo darbus.

Tokia paslaugų įvairovė leidžia užtikrinti, jog galėsime Jums padėti įvairiose situacijose, tad jeigu patekote į keblią situaciją ir manote, kad Jums gali praversti spynų keitimas, remontas, montavimas Klaipėdoje, bet kuriuo paros metu galite susisiekti nurodytais kontaktais. Mes visuomet pasiruošti sutvarkyti Jūsų spyną ir užtikrinti visapusišką saugumą!

Dirbame
visą parą
Greitai
reaguojame
Garantuojame
kokybę
Mus rekomenduoja!
Klientų atsiliepimai

Klientai lieka patenkinti
ir rekomenduoja paslaugas kitiems

Greitai issprende problemine situacija. Aciu!

Valdas

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau