Kontaktinis telefonas visą parą
Skubus avarinis seifų atrakinimas
8 604 64644 Visą parą Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione
Reikia
skubios pagalbos
ar konsultacijos?
Paskambinsime
per 15 min.

Skubus avarinis seifų atrakinimas
Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione visą parą

Seifai pastaruoju metu tapo populiarūs ne tik įmonėse – vis daugiau žmonių, siekdami maksimalios turto apsaugos, juos įsigyja ir savo namams. Visgi, gali nutikti ir taip, jog seife esantis turtas taps nebepasiekiamas ir Jums patiems – tai skamba neįtikėtinai tik iki tol, kol patiems netenka susidurti su tokia situacija.

Dažniausiai pasitaikančios seifų atrakinimo problemos:

- Sugedo elektroninis seifo užraktas;
- Neberandate seifo rakto
- Raktas nulūžo seifo spynoje
- Dėl neaiškios priežasties nebeveikia kodas ir seifas neatsidaro;
- Pamiršote sugalvotą seifo atrakinimo kodą.

Visais šiais ir kitais panašiais atvejais gali padėti avarinis seifų atrakinimas Klaipėdoje ir šio miesto regione – tokias paslaugas teikia ir mūsų ilgametę patirtį turintys meistrai.

Avarinis seifų atrakinimas bet kuriuo paros metu

Dirbame visą parą: gavę Jūsų iškvietimą, kaip galėdami greičiau atvyksime nurodytu adresu ir atrakinsime Jums seifo dureles greitai bei profesionaliai - naudojame specialiai avariniam atrakinimui skirtą įrangą, todėl nepažeisime ir nesugadinsime spynos, nepakenksime durelėms. Tai kur kas saugesnis ir patogesnis būdas nei bandyti išlaužti seifą patiems, kadangi pavyksta išvengti turto apgadinimo rizikos.

Dirbame su visų tipų seifais

Nesvarbu, koks seifas stovi Jūsų namuose ar biure bei kokį turtą jame laikote – galime saugiai atrakinti visų tipų seifų spynas, jų nesugadindami.

Seifo kodų atstatymas

Esate tikri, kad įvedėte teisingą kodą, tačiau seifas neatsirado? Efektyviai pašalinsime šį sutrikimą taip, kad ir vėl galėtumėte naudoti originalųjį kodą.

Spynelių taisymas/keitimas

Atvykę į vietą, įvertinsime seifo būklę ir pasiūlysime Jūsų atvejui geriausiai tinkančius sprendimus. Dažnai nutinka taip, jog seifo spynelė yra apgadinta – jei įmanoma ją suremontuoti, būtinai tai padarysime. Rasime išeitį ir tuomet, jei spynelė bus pažeista nepataisomai – pakeisime ją nauja, tokia pat kokybiška spyna.

Spynų perkodavimas

Esant būtinybei arba Jums pageidaujant įdiegiame naujus kodus seifų spynoms.

Dirbame operatyviai, naudojame modernią įrangą, todėl galime užtikrinti, kad atrakinimo ar remonto metu Jūsų seifui nebus pakenkta, galėsite juo ir toliau naudotis be jokių nesklandumų. Tad jeigu įtariate, kad Jūsų turtui seife iškilo grėsmė – nedelskite ir susiekite su mūsų komanda. Avarinis seifų atrakinimas Klaipėdoje ir regione visuomet padės rasti išeitį net ir iš pačios kebliausios situacijos!

Dirbame
visą parą
Greitai
reaguojame
Garantuojame
kokybę
Mus rekomenduoja!
Klientų atsiliepimai

Klientai lieka patenkinti
ir rekomenduoja paslaugas kitiems

Greitai issprende problemine situacija. Aciu!

Valdas

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau