Kontaktinis telefonas visą parą
Atgal į visus įrašus

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Pirmasis scenarijus – pamesti ar tiesiog nežinia kur esantys raktai. Patekti į šią nemalonią situaciją pakanka vos akimirkai netekti koncentracijos. Neretai taip atsitinka namuose, ypač ryte, skubant į darbą. Raktelių galite pasigesti jau būdami prie savo transporto priemonės – tuomet tenka kone bėgti atgal į namus ir bandyti atsiminti, kur juos padėjote. Prie kilusio streso taip pat prisideda ir tai, jog dėl susidariusios situacijos gali tekti vėluoti į darbą. Išsigelbėjimu šioje situacijoje gali tapti papildomų raktų gamyba, tačiau jei tuo nepasirūpinote iš anksto ir turite tik vieną raktelių kopiją, situacija – išties nepavydėtina. Tokiu atveju priimtiniausias problemos sprendimo metodas – avarinis automobilio atrakinimas, teikiamas šios srities ekspertų. Jie ne tik padės Jums patekti į savo transporto priemonę, bet ir suteiks galimybę apsisaugoti nuo tokios situacijos ateityje pasigaminant rakto kopiją.

Kita dažna situacija – transporto priemonės viduje užsirakinę raktai. Tai – itin erzinantis momentas, nes raktelius galite matyti, jie tarsi ranka pasiekiami, tačiau nuo jų Jus skiria stiklo siena. Ypač nemalonu tuomet, jeigu variklis liko užvestas. Tokioje situacijoje svarbu ramiai reaguoti ir apsvarstyti savo galimybes. Galbūt Jūsų atsarginis raktas yra kažkur netoliese? Jei ne, yra keletas variantų, kaip ši problema galėtų būti išspręsta. Tam tikruose automobiliuose vienas „užrakinimas“ pulteliu apsaugo tik vairuotojo dureles – kitos bei bagažinė užrakinamos pakartotiniu paspaudimu. Tokiu atveju galėtumėte paprastai patekti į automobilį ir pasiimti raktelius.

Kita alternatyva – atviras langas: net ir pro menkiausią plyšį galima pasiekti raktus. Vis dėlto jei šie variantai netinkami, viskas priklauso nuo esamos situacijos. Jei nesijaučiate saugiai, pavyzdžiui, yra naktis ir esate nepažįstamoje vietovėje gali tekti imtis itin drastiškų veiksmų – daužti savo automobilių langą. Tačiau visais kitais atvejais rekomenduotinas sprendimo būdas – avarinis automobilių atrakinimas. Šią paslaugą teikiantys profesionalai yra įgudę spręsti būtent tokias ir panašias situacijas, tad Jūsų transporto priemonė bus atrakinta greitai ir efektyviai.

Rečiau pasitaikanti, tačiau išties sudėtinga situacija – automobilio spynelėje nulūžęs jo raktas. To tikimybę itin padidina susidėvėjęs raktas arba iš esmės nenaudojama spyna. Juk šiais laikais automobilius daugelis atrakiname pulteliu, tad spynelė naudojama tik išskirtiniais atvejais, pavyzdžiui, išsikrovus pultelio baterijai, todėl nėra tinkamai paruošta naudojimui. Tokioje situacija nesudėtinga perspausti sunkiai besisukantį raktelį ir jį nulaužti. Šiuo atveju automobilio spynų remontas Klaipėdoje ar kituose miestuose yra kone vienintelė išeitis. Bandydami išimti raktą patys, rizikuojate pažeisti ir pačią spyną. Tokiu atveju reikėtų ne tik naujo rakto, bet ir spynos remonto, todėl vertėtų rinktis specialistus, turinčius tam pritaikytą įrangą.

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą