Kontaktinis telefonas visą parą
Atgal į visus įrašus

Ką daryti pamiršus seifo kombinaciją?

Ką daryti pamiršus seifo kombinaciją?

Seifai – puiki priemonė apsaugoti Jums svarbius daiktus. Tačiau pasitaiko itin nemaloni situacija, kai į jį negali patekti ne tik nepageidautini asmenys, bet ir Jūs pats: užmirštas kodas. Atsidūrus tokioje padėtyje, vertėtų stengtis nedaryti skubotų sprendimų ir elgtis apgalvotai. Taip galėsite užtikrinti, jog Jūsų turtas ir vėl taptų prieinamas.

Užmiršus kombinaciją, pirmiausia svarbu išsiaiškinti, kokio tipo seifą turite. Nors visų jų veikimo principas panašus – norint patekti į vidų, reikia įvesti kodą, egzistuoja daugybė šios apsaugos priemonės įgyvendinimo būdų. Tai gali padėti užtikrinti, kad avarinis seifo atrakinimas bus sėkmingas: kad ir kokį problemos sprendimo kelią pasirinktumėte, svarbu žinoti, kokius metodus galima taikyti. Priešingu atveju apimti panikos galite savo seifą sugadinti negrįžtamai. Tokiose situacijose naudinga pabandyti surasti serijos numerį ant šono arba gale. Vis dėlto, dėl saugumo priežasčių nemaža dalis seifų tokio kodo pasiekiamoje vietoje neturi. Tokiu atveju derėtų patikrinti pirkimo informaciją. Sužinotas gamintojas ir modelis gali padėti įmonės, kurios veiklos sritis – avarinis seifų atrakinimas, specialistams tinkamai pasiruošti konkrečiai Jūsų situacijai.

Tiksliai sužinojus, kokį seifą turite, vertėtų patikrinti, ar jis neturi vietos įkišti rakteliui. Dalis jų suteikia galimybę pasiekti savo saugomus daiktus neįvedant kombinacijos. Tai gali praversti, jei norite suteikti galimybę kam nors kitam patekti į seifą, o taip pat ir esant būtinybei, pavyzdžiui, užmiršus kombinaciją. Neretai savininkai net nežino apie tokią galimybę, nes, siekiant užtikrinti saugumą, vieta raktui būna paslėpta ar bent jau yra ne matomoje vietoje. Visgi jei Jūsų seifas tokią funkciją turi, ji turėtų būtų aprašyta vartotojo vadove. Taip pat egzistuoja ir seifų, į kuriuos įkišus raktelį galima pakeisti kombinaciją. Tačiau tokia galimybė – dar retesnė, o siekiant pakeisti kombinaciją, gali tekti įvesti ir senąjį kodą, ko jį pamiršus neįmanoma padaryti. Raktelis, suteikiantis galimybę patekti į seifą ar pakeisti jo kombinaciją galėtų būti itin paprastas ir lengvas sprendimas, tačiau saugumo sumetimais daugelis gamintojų tokių galimybių nepalieka.

Jei į seifą nepavyko pateikti raktų pagalba ar paprasčiausiai nenumatyta tokia galimybė, derėtų kreiptis į profesionalus – skubus avarinis seifų atrakinimas Klaipėdoje ar kituose miestuose gali būti įgyvendinimas tik šios srities ekspertų. Seifai – itin sudėtingi įrenginiai, todėl netinkamais būdais bandant į jį patekti galima negrįžtamai sugadinti ne tik jį patį, tačiau ir Jums svarbų turinį. Pasirinkus tinkamą įmonę, derėtų jai perduoti visą informaciją apie savo seifą, kurią radote anksčiau. Net jei ir neradote tikslaus jo modelio ar gamintojo, svarbu žinoti, kokio tipo seifą turite. Taip darbuotojai galės tinkamai pasiruošti, turės visus būtinus įrankius, taigi avarinis seifo atrakinimas vyks dar sklandžiau.

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą