Kontaktinis telefonas visą parą
Atgal į visus įrašus

Kodėl naudinga remontuoti spyną?

Durų spynos dėl tam tikrų priežasčių gali įgyti įvairiausių trūkumų: tiek akivaizdžių, tiek sunkiai pastebimų. Susidarius tokiai situacijai, yra itin svarbu tinkamai sureaguoti – juk problema gali būti kur kas rimtesnė, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Suremontavę durų spyną, pagerinsite savo namų saugumą. Durų spyna – svarbiausia, o neretai ir vienintelė apsaugos priemonė, skirianti pašalinius asmenis nuo Jūsų šeimos bei turto. Netinkamai veikianti durų spyna – didelis pažeidžiamumas. Tai pasireiškia keletu skirtingų būdų: pavyzdžiui, durys gali nepilnai užsidaryti. Ypač pavojinga situacija, kai spyna tampa lengviau įveikiama įsilaužėliams: toks trūkumas sunkiau pastebimas plika akimi. Tad jei turite įtarimų, jog Jūsų lauko durų spyna galėtų turėti tokį pažeidžiamumą, derėtų kreiptis į įmonę, kurios specializacija – spynų remontas. Jos darbuotojai profesionaliai įvertins spynos būklę, ir, esant reikalui, užtikrins, jog vagys negalėtų paprastai patekti į Jūsų namus.

Netinkamai veikianti spyna gali būti nepavykusio įsilaužimo ženklas. Viena dažniausių spynos apgadinimo priežasčių – per didelės jėgos panaudojimas. Kartais tai – paprasčiausias neapdairumas, tačiau dažnai tai tyčinis vagių, bandžiusių patekti į Jūsų namus, veiksmas. Jei nieko nepasigedote, ko gero, spyna atlaikė išbandymą, tačiau neremontuoti spynos tokiu atveju yra labai rizikinga – jiems sugrįžus reikėtų tik užbaigti pradėtą darbą. Įsilaužėliai jau bus susipažinę su Jūsų spyna, tad neteisėtai patekti į namus jiems bus kur kas paprasčiau. Taigi jei įtariate, jog į namus galėjo būti bandyta įsilaužti, rekomenduotinas spynos remontas, o dar geriau – spynos keitimas. Taip sugrįžę vagys rastų visiškai naują spyną, kurios apsaugos nebūtų pasiruošę įveikti.

Ilgai neremontuojama spyna gali pažeisti ir kitas durų dalis. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai žala atrodo minimali, todėl remontas nevykdomas itin ilgą laiką. Puikus tokio defekto pavyzdys – neteisingoje pozicijoje esantis skląstis. Tokiu atveju bėgant laikui gali atsirasti įtrūkimų ar nubrozdinimų staktoje, o potencialiai – ir pačiose duryse. Taigi ignoruojant problemą, gali tekti remontuoti ne tik pačią spyną, bet ir visas duris. Pavojus iškyla ir raktams, kurie iš principo yra artimai susieti su spyna. Todėl jos mechanizmų būklė turi įtakos ir pačiam raktui. Jei pažeista vidinė spynos dalis, jam gali tekti didesnis krūvis, tad atsiranda pažeidimo ar net nulūžimo viduje rizika. Tokiu atveju gali būti būtinas ir avarinis spynų atrakinimas, sukelsiantis papildomų nepatogumų.

Netinkamai veikianti spyna gali tapti rimtu stabdžiu skubiais atvejais. Situacijose, kai svarbi kiekviena sekundė, stringanti ar panašių trūkumų turinti spyna gali tapti viską lemiančiu faktoriumi. Tokią problemą įprastą dieną paprasta ignoruoti, tačiau, pavyzdžiui, gaisro atveju, kai svarbu kuo greičiau išeiti iš namų, neteisingai funkcionuojanti spyna gali brangiai kainuoti. Tokios situacijos yra nenuspėjamos, tad spynos keitimo nederėtų atidėlioti.

Tinkamas durų spynų veikimas – itin svarbi namų apsaugos dalis, tad vertėtų nuolat jas apžiūrėti ir patikrinti. Radus trūkumą ar įtariant jo buvimą vertėtų kuo greičiau kreiptis į įmonę, kurios veiklos sritis – spynų remontas Klaipėdoje ar kituose Lietuvos regionuose. Tuomet Jūsų turtas bus tinkamai apsaugotas, o spynos tinkamai funkcionuos tada, kai to reikės labiausiai.

Naudinga informacija, patarimai, straipsniai...

Automobilio atrakinimas be raktų: ar tai įmanoma?

Ne vienas iš mūsų galėtų papasakoti ne itin malonią istoriją, kuomet dėl neapdairių klaidų nepavyko patekti į savo automobilį. Nors tokiais atvejais pirmiausiai apima lengva panika, kai kurie žmonės mano, kad avarinis automobilio atrakinimas yra visiškai nesudėtingas procesas ir patys nusprendžia imtis šių darbų. Šį kartą pakalbėsime apie populiariausius atrakinimo metodus ir galimas rizikas.

Skaityti daugiau

Situacijos, kuomet reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Jei dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta patekti į savo automobilį, neretai laukia erzinantis bei daug laiko užimantis problemos sprendimo procesas – juk ši situacija dažniausiai užklumpa netikėtai. Visgi prisiminus, ką reikėtų daryti tam tikrais atvejais, į savo automobilio priemonę gali pavykti patekti kur kas greičiau.

Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai prireikia raktininko paslaugų?

Įrenginėjant naujas spynas arba turint problemų su esamomis, tiek dėl automobilio, tiek dėl namų durų derėtų kreiptis į raktininką. Visgi, prieš skambinant specialistui, rekomenduotina atsiminti keletą dalykų, padėsiančių prasmingą ir efektyvų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau

Reikia raktininko paslaugų
ar konsultacijos?

Kontaktinis telefonas visą parą